středa 2. ledna 2013

WIP Wednesday

Přes Vánoce jsem došila skoro všechny nedokončené deky (obrázky budu dávat postupně) a momentálně intenzivně pracuju na dece k narozeninám pro nejstaršího syna. Použila jsem metodu šití na papír, ale ani jsem netušila, jak je ta pavučina náročná. Sjeně si vzory nesedly jak měly, ale počítám, že se to při prošívání ztratí. Toto je základ deky, žádné další pavučiny už neplánuji, jen bude asi barevný okraj, aby byla deka větší. Barevně to vypadá opravdu krásně, hezky jsem to vymyslela :), snad se bude líbit. Musím vše stihnout do 11. ledna, to bude mít Richard 16. narozeniny.
During Christmas I finished two quilts and now I am working on this spider web quilt for my older son. I like the colours very much. I don´t want to make more blocks, because it was really difficult, it needs just the frame. I hope it´ll be finished till 11 January - my son´s 16th birthday.

10 komentářů:

 1. I love spider web quilts. I really need to make one.

  OdpovědětVymazat
 2. this is just beautiful! I am stopping by from the WIP hop, I would love to have you come by and see what I have been up to :) http://domesticdeficitdisorder.blogspot.com/2013/01/wip-wednesday.html

  OdpovědětVymazat
 3. A beautiful quilt. Your color choice is really great.

  OdpovědětVymazat
 4. looking good! love the colors and the kaleidoscope look

  OdpovědětVymazat
 5. beautiful. Love the colors and the pattern. Great job!! Richard will love it.

  OdpovědětVymazat
 6. No pane jo, to muselo dát práce:-))

  OdpovědětVymazat
 7. Your spiderweb strings quilt is gorgeous so far. I love blues. :)

  OdpovědětVymazat