pátek 28. června 2013

Paní učitelce / For the teacher

Dnes jen fotka malé prostírky, kterou jsem nachystala pro Zuzčinu paní učitelku. První třída byla velmi náročná pro všechny, Zuzka má tendenci stanovovat si vlastní pravidla. Jinak je ale velmi šikovná, třeba si všechny úkoly dělala s radostí sama a já jen kontrolovala. U kluků puberťáků už školu moc neřeším, i když si myslím, že by se občas mohli podívat do učebnic.... Krásné prozdniny!
This little table topper is for Zuzana´s teacher. The first year at school was very difficult for everyone, because my daughter tends to set her own rules. On the other hand she is very clever and she was always doing her HW without any help. And what to write about my puberty sons? They should open their textbooks sometimes.... :). Have a nice summer holidays!
A na závěr fotka, co jsem dostala všechno já - vyzdobíla jsem si stůl a teď se mi bude krásně relaxovat. A ty čokoládky - mňam, honem obalit nervy tukem...
And this is my table - being a teacher is great sometimes. All these flowers and goodies help me to relax and cure my nerves :).


2 komentáře:

  1. Věro, ušila jsi moc pěknou prostírku. A jsi určitě dobrá učitelka, když jsi dostala pěkné dárky od žáčků. Krásné prázdniny Ti přeje Marie

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji moc. Tolik kytiček a dárečků mě letos fakt překvapilo, i jsem to oplakala, jak jsem byla dojatá. A příští rok, bude moje třída už v devítce, to budeme bečet všichni :)

    OdpovědětVymazat